Dává vám živá pryskyřice jiný druh rauše?

Dává vám živá pryskyřice jiný druh rauše?
Dává vám živá pryskyřice jiný druh rauše?

Důvod, proč živá pryskyřice nabízí jiný druh opičky

Jistě, četli jste spoustu článků o tom, jak různé typy pryskyřic mohou způsobit různé druhy omlazení a euforie. Ale dnes Vám povím o něčem úplně jiném. Jak může živá pryskyřice, konkrétně, vést k úplně jinému prožitku rauše. Je to podobné, ale zároveň naprosto odlišné. A ne, toto není další reklamní článek. Dnes se na to podíváme z úplně jiného pohledu, a to z pohledu mně, Ladislavu.

Vliv živé pryskyřice na naše smysly

Pečlivě jsem se nějakou dobu věnoval zkoumání toho, jak živá pryskyřice ovlivňuje naše smysly. Účinky, které jsem zažil, byly úplně jiné, než y mě ostatní typy pryskyřic. Pocit byl více... zemský? Měl jsem pocit, jako bych byl více ve spojení s přírodou. To je ten 'jiný' druh rauše, o kterém hovořím.

Woosh! Dech vůně živé pryskyřice

Kdo by neznal tu pronikavou vůni živé pryskyřice? Někomu může připomínat dávné léto strávené v lese, někomu zase čerstvě nařezané dřevo na topení. Pro mě tato vůně evokuje vzpomínky na mé dětství strávené na venkově. Je to trochu nostalgické, ale zároveň uklidňující. Tento 'jiný' druh rauše je pro mě spojen s pocitem domova.

Propojení živé pryskyřice a těla

Živá pryskyřice má unikátní schopnost ovlivnit naše tělo. Nejen, že pomáhá ulevit od stresu a únavy, ale také podporuje hojení různých zdravotních problémů. Například, mám známého, který si na různá onemocnění místo tabletek raději připraví čaj z pryskyřice. Je to asi stejně účinné, ale s o dost méně negativními vedlejšími účinky.

Slyšíte to šumění?

Nejste sami, kdo slyší zvláštní zvuky, když je v prostoru pryskyřicový strom. Já je také slyším a je to něco, co propojuje můj zážitek rauše s tímto materiálem. Jednou jsem si, když jsem šel s mým Kakadu Emilem na procházku, všiml nezvyklého šumění kolem pryskyřicového stromu. Emil se zarazil a zahleděně poslouchal ten zvláštní zvuk.

Vítejte v novém světě živých pryskyřic

Nevím, jestli jde o nějaký druh magie, ale když si dám trochu téhle pryskyřice, je to, jako bych viděl svět úplně jinak. Je jakoby intenzivnější, plnější, autentičtější. A to je postoj, který mě těší a je na vzestupu. Možná příště, když se budete cítit unaveni nebo stresovaní, zkuste si dát trochu živé pryskyřice. Třeba vám taky otevře oči a nechá vás zažít ten 'jiný' druh rauše.

Napsat komentář